PRYMAT

Hurtownia dachowa PRYMAT w Olkuszu działa od 2001 roku. Od tego czasu stale się rozwijamy i poszerzamy swoje portfolio produktów do krycia dachów. Specjalizujemy się w ceramicznych pokryciach dachowych. Jesteśmy znaczącym dystrybutorem dachówek ceramicznych oraz betonowych takich producentów jak: BRAAS, CREATON, WIENERBERGER, BOGEN, NELSKAMP czy RÖBEN. Jesteśmy także największym sprzedawcą w regionie blachodachówek z posypką ceramiczną marki GERARD.

Drugą bardzo silną gałęzią naszej oferty są blachodachówki i blachy trapezowe. W Olkuszu oraz okolicach sprzedajemy produkty marki BRATEX, BUD-MAT, RUUKKI, BLACHY PRUSZYŃSKI czy BLACHODACH. Oprócz tego w naszej ofercie znajdują się okna dachowe (AVALINE, VELUX, FAKRO, ROTO), systemy rynnowe (AVALINE, WAVIN, GALECO), systemy dociepleń dachu (płyty PIR THERMANO), membrany i akcesoria dachowe oraz inne produkty niezbędne do budowy, wymiany czy remontu dachu.

Od roku 2001 hurtownia dachowe PRYMAT w Olkuszu sprzedała ponad 1,8 miliona metrów kwadratowych dachów. Możemy się poszczycić, że ponad 60% sprzedanych dachów została również przez nas wykonana. PRYMAT posiada własne ekipy wyspecjalizowanych ekip dekarskich oraz ciesielskich, które oferują wykonawstwo dachów w Olkuszu oraz okolicach. Dachy z materiałem zakupionym w hurtowni PRYMAT oraz wykonane przez nasze ekipy można zobaczyć w województwie małopolskim, śląskim oraz świętokrzyskim. Szczególnie dużo projektów zrealizowaliśmy w Olkuszu, Dąbrowie Górniczej, Krakowie, Katowicach,  Tychach, Oświęcimiu, Siewierzu, Mysłowicach, Jaworznie i Miechowie.  Z naszych usług skorzystało już pond 15,5 tysiąca Klientów, którzy w wielu przypadkach powrócili do naszej hurtowni w celu zakupu innych produktów.

DLACZEGO WYBRAĆ DACHY PRYMAT?

Darmowa wycena

Skontaktuj się z nami, a nasz ekspert wykona dla Ciebie bezpłatną kalkulację.

Profesjonalne wykonawstwo

Dachy PRYMAT oferuje usługę wykonawstwa, remontu oraz wymiany pokryć dachowych.

Szybki czas realizacji

Kupując u nas materiały budowlane masz pewność szybkiej realizacji i dostawy.

Preferencyjne warunki

Oferujemy wysokie rabaty oraz preferencyjne warunki zakupu pokryć dachowych.

Pełna satysfakcja

Zaopatrując się Dachy PRYMAT masz gwarancję pełnej satysfakcji z naszych usług.

Flota transportowa

Nasza hurtownia posiada własną flotę transportową, którą wozimy materiały.

NASI PARTNERZY HANDLOWI:

COFNIJ