PHD

 

Polskie Hurtownie Dachowe – nowa jakość na rynku pokryć dachowych! Polskie Hurtownie Dachowe to zdecydowanie odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Firma, która powstała pod koniec 2012 roku, jest pierwszą w Polsce grupą, skupiającą największych na rynku graczy z branży dachowej z tak znaczącym potencjałem zakupowym. W jej skład wchodzą firmy mające wieloletnie doświadczenie, a także wiodącą i ugruntowaną pozycję na rynku hurtowej sprzedaży materiałów budowlanych, ze szczególnym uwzględnieniem branży pokryć dachowych. Nasza firma PRYMAT Dachy jest członkiem grupy Polskie Hurtownie Dachowe.

PHD zrzesza największe firmy zajmujące się sprzedażą pokryć dachowych w naszym kraju. Obecnie w grupie znajduje się ok. 130 oddziałów handlowych w całej Polsce, dzięki czemu docieramy z naszymi produktami do każdego zakątka kraju, a także poza jego granice. PHD to nowa jakość na rynku…

Polskie Hurtownie Dachowe – gwarancja biznesowego bezpieczeństwa przy najwyższych standardach jakości!

Sieć sprzedaży

Polskie Hurtownie Dachowe tworzą mocną sieć współpracy na rynku pokryć dachowych i tym samym wspierają działania swoich hurtowni patronackich. Dzięki temu są w stanie zaoferować korzystne warunki zakupu dla Inwestorów. Klient przede wszystkim! Utworzony potencjał ma służyć głównie klientom, którzy trafiając do hurtowni zrzeszonej w Polskich Hurtowniach Dachowych mogą liczyć na ponadstandardowe podejście wynikające zarówno z wieloletniego doświadczenia pojedynczej firmy jak i z sumy doświadczeń pozostałych jej członków.

Grupa Polskie Hurtownie Dachowe to wyłączny dystrybutor produktów AVALINE na polskim rynku.

NASI PARTNERZY HANDLOWI:

COFNIJ