Kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM EKSPERTEM DACHOWYM:

DARIUSZ KULESZA

olkusz@dachyprymat.pl 

602-594-770

DARIUSZ KULESZA P.H.U. „PRYMAT”

Gwarków 1A, 32-300 Olkusz

NIP: 6781575016

 

godz. otwarcia: pon. – pt. 8.00-17.00

olkusz@dachyprymat.pl

tel.: 32 623 26 10

kom.: 602-594-770

 

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA ABY DOKONAĆ WYCENY DACHU
  Wypełniając formularz Twoje dane zostaną wpisane do naszej bazy kontaktów handlowych na okres 5 lat od dnia wypełnienia formularza. Spokojnie - nie będziemy nękać Cię reklamami. Potrzebujemy Twojego kontaktu, aby móc dopracować dla Ciebie spersonalizowaną ofertę. W każdym momencie możesz usunąć swoje dane z naszej bazy lub dokonać ich zmiany wysyłając do nas maila na adres: olkusz@dachyprymat.pl (podaj dane osobowe wskazane przy rejestracji oraz pożądane zmianu lub formułę "USUŃ DANE").

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych PRYMAT w Olkuszu i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

  TAKNIE


  Wypełniając formularz pozostawiasz nam swoje dane kontaktowe (e-mail oraz numer telefonu). Jeżeli wyrazisz zgodę, będziemy mogli skontaktować się z Tobą w celu uszczegółowienia przygotowywanej oferty, rozwianiu wątpliwości związanych z projektem budowlanym oraz przesłania ostatecznej wyceny. W każdym momencie możesz odstąpić od swojej zgody wysyłając do nas maila na adres: olkusz@dachyprymat.pl (podaj dane osobowe wskazane przy rejestracji oraz formułę "STOP KONTAKT").

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od PRYMAT w Olkuszu oraz kontakt telefoniczny w kwestiach związanych z przygotowaniem oferty oraz realizacją umowy, a także w celu realizacji serwisu powykonawczego.

  TAKNIE
  NASI PARTNERZY HANDLOWI:

  COFNIJ