Systemy rynnowe

Odpowiednie odprowadzenie wody z połaci dachowych decyduje o zachowaniu dachu w dobrej kondycji przez wiele lat. Systemy rynnowe PCV oraz STALOWE dobierane są każdorazowo do konkretnego dachu – wybierane są odpowiednie średnice rur spustowych oraz rynien. Wśród producentów systemów rynnowych oferowanych przez PRYMAT Dachy znajdują się czołowi producenci systemów odwadniania w Polsce – WAVIN, BUDMAT, GALECO czy AVALINE. W naszej ofercie znajdziecie Państwo rynny tradycyjne, jak i kwadratowe oraz systemy bezokapowe. Producenci systemów rynnowych oferują także podbitki dachowe, wykonane z PCV lub stali, które pozwalają estetycznie wykończyć okap dachu a także chronić dach przed szkodnikami i zapewniać odpowiednią wentylację.

Rynny WAVIN to oryginalne wzornictwo, elegancja i estetyka. Zostały zaprojektowane tak, aby odprowadzać 100% wody deszczowej. Można śmiało powiedzieć, że przeznaczone są dla najbardziej wymagających użytkowników. Systemy rynnowe WAVIN Kanion i WAVIN Rosa uznawane są przez wykonawców za rynny PCV najwyższej jakości. WAVIN to także producent wszelkiego rodzaju systemów odprowadzania wody i nawadniania terenów.

RYNNY WAVIN

System rynnowy Struga tworzą kompletne akcesoria, które doskonale się uzupełniają, zapewniając szybki i łatwy montaż. Poszczególne części charakteryzuje wysoka precyzja wykonania oraz dokładność wymiarów, gwarantująca wyjątkową szczelność. System orynnowania Struga składa się z akcesoriów idealnie dopasowanych do siebie jak elementy układanki. Każdy dekarz bez najmniejszego problemu poradzi sobie z instalacją.

RYNNY BRATEX

Rynny AVALINE PCV to gwarancja długoletniej i niezawodnej ochrony Twojego dachu oraz budynku. Rynny AVALINE charakteryzują się wysokiej klasy polichlorkiem winylu użytym do ich produkcji. Specjalna mieszanka zapewnia również całkowity recykling rynien, dzięki czemu są one produktem ekologicznym. Cały system wyposażony został w specjalnie profilowane wykończenia, które zapewniają szybki i łatwy montaż oraz uniemożliwiają wypięcie się rynien. System AVALINE wyposażony jest także w trójwarstwowe uszczelki eliminujące możliwość wystąpienia przecieków.

Rynny stalowe AVALINE to jedne z najlepszych systemów stalowych dostępnych na rynku. Główną zaletą rynien AVALINE jest ich niezwykle prosty i szybki montaż, co potwierdzają dekarze. System rynnowy AVALINE to także niezawodna szczelność i jakość. System stalowy AVALINE wykonany jest z najwyższej klasy szwedzkiej stali z huty SSAB. Wysoką jakość potwierdza 30-letnia gwarancja.

RYNNY AVALINE

NASI PARTNERZY HANDLOWI:

COFNIJ