Papy, gonty

Papy są popularnym w Polsce produktem do izolacji dachów z pełnym deskowaniem, na który następnie kładzie się pokrycie dachowe. Papę stosuje się również na dachach płaskich oraz do izolacji innych części budynku jak np. fundamenty. Gonty bitumiczne są natomiast pokryciem dachowym z materiału bitumicznego, który często stosuje się jako tańszą alternatywę dla blachodachówek czy dachówek. Zaletą gontów bitumicznych jest ich lekkość, a co za tym idzie,  możliwość krycia na każdym rodzaju dachu, a także ich niska cena.

Scala Plastics to dystrybutor płyt poliwęglanowych i gontów bitumicznych. Dzięki profesjonalnie rozbudowanej infrastrukturze firma Scala może zaoferować Klientom bogaty wybór produktów i dostarczyć je w każde miejsce w Polsce.

DACHY SCALA

 

Amerykańskie Gonty Bitumiczne OWENS CORNING KLASY PREMIUM z dożywotnią Gwarancją. Owens Corning, jako jeden z największych producentów materiałów budowlanych na świecie doskonale zdaje sobie sprawę, iż dach, to nie tylko gonty bitumiczne. Właśnie dlatego amerykańscy eksperci opracowali kompletny system dachowy, który zapewnia ochronę całego domu. W skład systemu dachowego Owens Corning, oprócz wspomnianych już gontów bitumicznych, wchodzą gonty kalenicowe i koszowe, materiały wentylacyjne, oraz  produkty do izolacji przeciw wodnej. Każdy z tych elementów pełni ważną rolę w funkcjonowaniu systemu dachowego.

DACHY OWENS

Działając na rynku od 1993 roku firma TechnoNICOL zdobyła ogromne doświadczenie w produkcji materiałów hydroizolacyjnych, termoizolacyjnych i dźwiękoizolacyjnych. W związku z tym, dziś TechnoNICOL proponuje rynkowi najnowocześniejsze materiały i technologie, łączące w sobie światowe doświadczenie i opracowania własnego centrum naukowo-badawczego. Współpraca z biurami projektowymi i pracowniami architektonicznymi pozwala firmie szybko i elastycznie reagować na zmiany wymagań Klientów. Papy oraz gonty TechnoNICOL zdobywają w województwie małopolskim coraz większa popularność i są stosowane zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i użytkowym.

DACHY TECHNONICOL

NASI PARTNERZY HANDLOWI:

COFNIJ