Okna dachowe

Okna dachowe to bardzo ważny element dachu. Dzięki nim doświetlamy poddasze i dostarczamy naturalnego światła. Wyposażenie dachu w okna dachowe to tańsze rozwiązanie niż tworzenie w konstrukcji dachu lukarn. Okna dachowe są estetyczne, łatwe w montażu i proste w użytkowaniu. Firma PRYMAT Dachy posiada w swojej ofercie szeroką gamę okien dachowych – od najpopularniejszych okien obrotowych, przez okna uchylno-obrotowe, uchylne, okna wysokoosiowe, aż po okna specjalne jak np. okna kolankowe. Zarówno drewniane, jak i poliuretanowe okna dachowe marki VELUX, FAKRO, AVALINE i ROTO dostepne są w naszej hurtowni w Olkuszu. Znajdziesz je w wersjach dwu- i trzyszybowych z pełną gamą akcesoriów.

VELUX od ponad 75 lat dostarcza produkty najlepszej jakości, to światowy lider w produkcji okien dachowych oraz dostosowanego do nich wyposażenia.  Firma została założona w 1942 roku, a swoją nazwę czerpie z dwóch łacińskich słów: VEntilatio (wentylacja) oraz LUX (światło). Jej założyciel Villum Kann Rasmussen zrewolucjonizował sposób budownictwa oraz styl życia późniejszych pokoleń konstruując pierwsze na świecie okno do poddaszy. Od tej chwili niewykorzystywana wcześniej przestrzeń zaczęła być adaptowana i zamieszkiwana. Ciemne i ponure strychy wypełnione zostały światłem dziennym. Głównym wyrobem firmy VELUX pozostało właśnie okno do poddaszy.  Natomiast znak handlowy firmy stał się znakiem o zasięgu międzynarodowym, zastrzeżonym w ponad 70 krajach. VELUX jest doskonałąmarką, której produkty w szerokiej ofercie mają hurtownie PRYMAT Dachy w województwie małopolskim.

OKNA VELUX

Okna AVALINE to nowość na polskim rynku pokryć dachowych. Pieczołowicie zaprojektowana gama okien zawiera: wyłazy dachowe, typowe okna dwuszybowe drewniane oraz PCV, a także okna trzyszybowe dwukomorowe o podwyższonych parametrach cieplnych w wersji drewnianej oraz PCV. Okna AVALINE w wersji trzyszybowej zawierają w komplecie kołnierze z membrany paroprzepuszczalnej, a także termokołnierze ze spienionego poliutylenu, które zapewniają najwyższą izolację połaci dachowej. Okna dachowe AVALINE, podobnie jak inne produkty z oferty naszej marki, zostały przygotowane zgodnie z najwyższymi wymogami dzisiejszego rynku. Wysokiej jakości komponenty wykorzystane do produkcji okien dachowych oraz wyłazów dachowych zostały połączone z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, które zapewniają łatwy montaż okienwysokie parametry cieplnełatwość użytkowanianienaganną estetykę i przystępną cenę.

OKNA AVALINE

Okna dachowe ROTO sprawdzają się doskonale zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach remontowanych oraz modernizowanych. Szeroki zakres różnego rodzaju rozwiązań pozwala zapewnić na poddaszu jeszcze większą ilość światła z zachowaniem najwyższego komfortu użytkowania, a to wszystko w najwyższej jakości „german made”. Okna dachowe ROTO najczęściej są wybierane w Olkuszu oraz Krakowie przez Klientów, którzy poszukują wysokiej jakości w przystępnej cenie.

OKNA ROTO

FAKRO to jeden z największych producentów stolarki otworowej na świecie. Polska marka stała się jednym z najbardziej liczących się producentów okien dachowych i schodów strychowych. W ofercie firmy FAKRO znajdują się: okna dachowe drewniane i aluminiowo-tworzywowe o różnych konstrukcjach i sposobach otwierania, okna do dachów płaskich, kołnierze, sterowanie elektryczne, wyłazy, świetliki rurowe, oddymianie, akcesoria do okien dachowych: żaluzje, zasłony, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, markizy zewnętrzne, akcesoria montażowe i kolektory słoneczne. Firma PRYMAT z Olkusza oferuje produkty marki FAKRO w województwie małopolskim. Znajdziecie u nas szeroką gamę różnych rodzajów okien (obrotowych, uchylnych, wylazów, wysokoosiowych), jak i nnych produktów FAKRO.

OKNA FAKRO

 

 

NASI PARTNERZY HANDLOWI:

COFNIJ