Dachówki betonowe

Dachówki betonowe są dobrą alternatywą dla dachówek ceramicznych. Najlepsze dachówki cementowe, jakie w swojej ofercie ma firma PRYMAT Dachy w Olkuszu, dorównują swoją wytrzymałością dachówkom ceramicznym, a dostępne są za niższą cenę. Dachówki cementowe firmy BRAAS, CREATON oraz NELSKAMP to optymalny wybór na Twój dach. Nowoczesne powłoki dachówek betonowych z powodzeniem naśladują glazurowane i angobowane powłoki dachówek ceramicznych. Wiele budynków w województwie małopolskim zostało pokrytych dachówkami betonowymi, które Klienci zakupili w hurtowni PRYMAT Dachy. Wiele z tych budynków posiada również dachy wykonane przez naszą firmę.

Znane jako „twarde jak kamień” dachówki betonowe BRAAS są najlepszym wyborem dla tych, dla których szczególnie ważne jest bezpieczeństwo i odporność na działanie warunków pogodowych nawet podczas gradu. Pewnie spoczywają na dachu, są wyjątkowo odporne na pękanie i działanie mrozu, a co więcej, z biegiem czasu coraz bardziej się utwardzają. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii dachówki betonowe BRAAS pozostają czyste przez długi czas i oferują Państwu duże bezpieczeństwo na przyszłość. Dachówki betonowe BRAAS zyskały dużą popularność w Olkuszu i okolicach. Szczególnie popularne w tych rejonach są modele Celtycka BRAAS, Bałtycka BRAAS, Teviva BRAAS oraz Tegalit Protegon BRAAS.

DACHY BRAAS

CREATON Polska to jakość, innowacyjność i doświadczenie. Firma jest jednym z liderów w dziedzinie nowoczesnych systemów pokryć dachowych i innowacyjnych rozwiązań dachowych. Dachówki CREATON są znane i cenione na całym świecie. Dachówki ceramiczne CREATON łączą w sobie nowoczesną technologię, opatentowane rozwiązania, najwyższą jakość i trwałość. Dopracowane w każdym detalu, stanowią gwarancję prestiżu i najlepszego designu. CREATON oferuje bardzo dobrze oceniane dachówki betonowe, a w tym dachówkę KAPSTADT oraz GÖTEBORG. Dachówki cementowe CREATON dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej w powłokach PLANAR oraz DURATOP PRO. Systemy cementowych pokryć dachowych CREATON są odzwierciedleniem idealistycznego wyobrażenia o domu ozdobionym pięknym dachem, zapewniającym komfort i bezpieczeństwo jego mieszkańcom. Najwyższa jakość wykorzystywanych surowców i nowoczesna linia produkcyjna stanowią gwarancję dostarczania unikalnych rozwiązań konstrukcyjnych, które nie tylko zwiększają walory użytkowe dachu, ale także zapewniają spokojne życie pod bezpiecznym dachem na długie lata.

DACHY CREATON

NELSKAMP to niemiecki producent dachówek klasy premium. Są to jedne z najtwardszych, dostępnych na polskim rynku, dachówek. Dzięki takim właściwościom dachówki NELSKAM są niezwykle odporne i trwałe. NELSKAMP wprowadził na rynek system dachówek NIBRA, czyli szeroki program wielkoformatowych dachówek. Dachówki, które z jednej strony stawiają nowe akcenty w architekturze, a z drugiej obniżają koszty układania. Nowy system zakładek w dachówkach wielkoformatowych umożliwia bezpieczne  układanie już przy 18 stopniach lub nawet mniejszym nachyleniu dachu. Nawet przy tak ekstremalnie płaskim dachu, nieprzenikalność jest oceniana bardzo wysoko. Wszystkie dachówki Nibra wytwarzane są z wysokojakościowej glinki ceramicznej. Decydująca jest tu absorpcja wody poniżej 3%, gwarantująca dłuższą żywotność dachówek.  Do wszystkich dachówek istnieje szeroki program kształtek i dodatków, które ułatwiają szybkie układanie dachów. Dachówki NELSKAMP to dachówki dla Klientów z województwa małopolskiego, którzy poszukują najwyższej jakości, nieszablonowego wzornictwa oraz ciekawej kolorystyki, z której również znana jest marka NELSKAMP. NELSKAMP posiada również niezwykle szeroką gamę dachówek, w  której każdy z pewnością znajdzie odpowiadający mu model. W sektorze dachówek cementowych firma NELSKAMP  może zaoferować wysokiej klasy modele.

DACHY NELSKAMP

NASI PARTNERZY HANDLOWI:

COFNIJ