Akcesoria dachowe

Akcesoria dachowe  to często niewidoczne elementy pokrycia dachowego, ale to one decydują nie tylko o całościowym wyglądzie, ale także o trwałości dachu. Wśród akcesoriów dachowych znajdują się takie elementy jak taśmy kalenicowe, taśmy kominowe, ochrona przeciwśniegowa, komunikacja dachowa, spinki do dachówek, wkręty do blachodachówek, kratki wentylacyjne z grzebieniami, ochrona przeciwko ptactwu, wsporniki łat, kominki wentylacyjne oraz kosze dachowe. W ofercie PRYMAT Dachy w Olkuszu znajdują się najlepsze akcesoria dachowe renomowanych polskich oraz europejskich producentów.

 

Firma mdm® NT z siedzibą w Bielsku-Białej działa na rynku od 1995 roku i obecnie jest wiodącym producentem akcesoriów dachowych w Polsce. W jej skład wchodzą zakłady produkcyjne w Cieszynie, Bielsku-Białej i Wojciechowie. W zakładzie mdm®NT w Bielsku-Białej wytwarzane są nowoczesne membrany dachowe, folie paroizolacyjne, mikroporowaty film dyfuzyjny, monolityczny film TPU oraz akcesoria dachowe: taśmy kalenicowe i kominowe, wywietrzniki kalenicowe, akcesoria z tworzyw sztucznych, taśmy reperacyjne do membran i folii dachowych.

AKCESORIA MDM

 

Marka DÖRKEN to niemiecki producent najwyższej jakości membran dachowych oraz akcesoriów do izolacji dachów i innych elementów konstrukcyjnych. DÖRKEN jest synonimem niemieckiej precyzji i najlepszych materiałów użytych do produkcji. Marka DÖRKEN rozpoznawlana jest na całym świecie i choć nie oferuje produktów w najniższych cenach, to mnóstwo Klientów wybiera produkty DÖRKEN i spokój na długie lata. Firma Dörken GmbH & Co. KG oferuje wysoce wydajne i sprawdzone w praktyce produkty, dysponuje wszechstronną wiedzą techniczną i zapewnia doskonałe usługi serwisowe, zaliczając się dzięki temu do liderów na europejskim rynku materiałów budowlanych. Od ponad 50 lat prowadzona jest w Herdecke produkcja wysokiej jakości folii i membran budowlanych pod marką DELTA do zastosowań na dachach, elewacjach i w piwnicach.

AKCESORIA DÖRKEN

 

 

AVALINE to marka pokryć i akcesoriów dachowych tworzonych z myślą o najwyższej jakości produktów i satysfakcji Klientów. Od początku firmie przyświecał jeden cel – stworzyć produkty, które nie będą miały sobie równych na rynku. Udało się to dzięki połączeniu najnowszych osiągnięć technologicznych z innowacyjnymi rozwiązaniami. Korzystając z produktów AVALINE mają Państwo pewność, że są one wykonane z najlepszych surowców, jakie obecnie dostępne są na rynku. AVALINE oferuje akcesoria dachowe najwyższej jakości, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych. Produkty AVALINE to gwarancja bezpieczeństwa oraz niezawodności. Zalety produktów AVALINE docenili dekarze, którzy wybierają je ze względu na wysoką jakość oraz proste rozwiązania techniczne. Inwestorzy natomiast, decydując się na AVALINE, stawiają na pewną marką, dającą gwarancję spokoju na lata. Firma PRYMAT Dachy jest jedynym dystrybutorem produktów AVALINE w Olkuszu.

AKCESORIA AVALINE

NASI PARTNERZY HANDLOWI:

COFNIJ